Sent by lossnet from January 24, 2018 until February 22, 2019


Wed Nov 21 13:10:50 2018: 1 to SkyLords (history) for Halving Nedir ve Halving Eğrisi Grafiği
Sat Sep 22 15:23:28 2018: 1 to legaltrk (history) for Scam Projeler ve Kanıtları -- Zaman en kıymetli varlığınızdır. !
Mon Sep 17 16:39:11 2018: 1 to Barrueco (history) for coinmarketcap.com dan çok daha iyi
Wed Jul 11 13:33:22 2018: 1 to RaltcoinsB (history) for Örneklerle Bountyde izlenmesi gereken yollar ve bilmeyenler için bazı kavramlar
Sun Jul 8 23:48:41 2018: 1 to Lydian (history) for Binance Coin (BNB)
Sat Apr 28 00:04:18 2018: 1 to Rhego (history) for Borsalarda 2FA Nasıl Etkinleştirilir Nasıl yedeklenir.(Binance Bittrex Bitfinex)
Sat Apr 7 23:01:55 2018: 1 to fuathan (history) for Re: Bırakın şu Altcoinleri batacaksınız !
Fri Mar 30 15:30:13 2018: 1 to mtahanci48 (history) for Dev Kaynak Listesi
Thu Mar 29 14:52:23 2018: 1 to seje (history) for IOTA Nedir ve Nasıl Alınır?
Tue Mar 20 15:48:13 2018: 1 to jamesawyer (history) for Yararlı Websiteleri Arşivi
Thu Mar 15 15:15:45 2018: 1 to dannybrown (history) for Katıldığınız ödül kampanyasından ne kadar kazanacağınızı hemen öğrenebilirsiniz.
Tue Mar 13 21:24:42 2018: 1 to georgemamat (history) for Gerçekçi olalım mı?
Mon Mar 12 00:53:18 2018: 1 to CryptoBey (history) for 💠 DIW 💠 [ANN] [ICO Tamamlandı] 💠 DIWtoken.com 💠 Merkeziyetsiz Güvenlik



Received by lossnet from January 24, 2018 until February 22, 2019


Wed Feb 6 07:30:48 2019: 1 from gospodin (history)for Re: Bounty Yöneticileri Hakkında Bilgiler (Sıralı Tam Listesi)
Thu Jul 19 19:23:45 2018: 1 from OrtaDirek (history)for Re: airdroptan 9500 lira kazanmışım 5 aydır haberim yok.
Mon May 7 02:30:51 2018: 1 from EFS (history)for Re: Sanki kontrolümü kaybediyorum
Sat Mar 10 22:43:20 2018: 1 from EFS (history)for Re: Waves Neden hak ettiği yere gelemiyor ?
Fri Feb 16 14:21:16 2018: 2 from EFS (history)for Re: 2020 Yılından Bitcoin 1 Milyon Dolar olucak
Thu Feb 15 21:30:10 2018: 10 from peteycamey (history)for Re: Ethereum Nedir?
Sat Feb 3 13:24:43 2018: 1 from budz0425 (history)for Re: Bitcoin in 2018