Merit sent by huseyin15 (Trust list) from January 24, 2018 until May 29, 2020 | BBCode for Bitcointalk


     8. Mon May 18 12:42:03 2020: 1 (Σ 9) to wolwoo (Trust list) (history) for 80'ler 90'lar...
     7. Fri Apr 17 18:18:29 2020: 1 (Σ 8) to gumusi (Trust list) (history) for Literatüre giren YENİ kelimeler %💯 yerli ve milli
     6. Wed Dec  4 18:54:21 2019: 1 (Σ 7) to Hovarda (Trust list) (history) for Re: Rüyalarimizdan senaryo
     5. Sat Nov 16 10:05:11 2019: 1 (Σ 6) to kartepe (Trust list) (history) for Re: Ülkenin eğitim sistemi hakkında bir düşünce
     4. Sat Nov 16 10:01:58 2019: 1 (Σ 5) to otto_diesel (Trust list) (history) for AERGO VS. CTXC (binance vote)
     3. Tue Nov  5 17:08:33 2019: 1 (Σ 4) to Vispilio (Trust list) (history) for Vispilio'nun Tam Bağımsız 🔥 Merit Cafe'si 🔥
     2. Thu Jul 25 18:10:28 2019: 2 (Σ 3) to kartepe (Trust list) (history) for Bu insanlar neden öldürüldü?
     1. Tue Jul 31 13:01:55 2018: 1 (Σ 1) to hisarardi (history) for Re: BİTCOİN 4000 DOLARA MI 20.000 DOLARA MI GİDİYOR



Merit received by huseyin15 (Trust list) from January 24, 2018 until May 29, 2020 | BBCode for Bitcointalk


    15. Sun May 24 19:04:30 2020: 1 (Σ 19) from Blacknavy (Trust list) (history) for Re: İyi bayramlar
    14. Mon May 18 12:04:19 2020: 1 (Σ 18) from bobita (Trust list) (history) for Re: Monero Coin Hakkında Düşünceleriniz Nedir
    13. Mon May 18 04:44:08 2020: 1 (Σ 17) from Blacknavy (Trust list) (history) for Twitter da dikkatimi çeken durum
    12. Thu Apr 16 23:14:09 2020: 1 (Σ 16) from wolwoo (Trust list) (history) for Re: Issız ada 🏝
    11. Mon Mar 30 15:59:29 2020: 1 (Σ 15) from ekiller (Trust list) (history) for Re: alıntı - devletin bana hiçbir yararı olmaması
    10. Wed Dec  4 17:49:32 2019: 1 (Σ 14) from walarmorgulus (history) for atronocom bounty ekibi sahtekar mı?
     9. Sun Dec  1 21:39:10 2019: 1 (Σ 13) from walarmorgulus (history) for Ülkenin eğitim sistemi hakkında bir düşünce
     8. Fri Nov 15 15:05:59 2019: 1 (Σ 12) from Blacknavy (Trust list) (history) for Ülkenin eğitim sistemi hakkında bir düşünce
     7. Thu Nov 14 22:02:57 2019: 1 (Σ 11) from Vispilio (Trust list) (history) for Ülkenin eğitim sistemi hakkında bir düşünce
     6. Tue Nov  5 09:36:53 2019: 1 (Σ 10) from Kalemder (Trust list) (history) for Ülkenin eğitim sistemi hakkında bir düşünce
     5. Tue Nov  5 07:17:05 2019: 1 (Σ 9) from gumusi (Trust list) (history) for Re: Ülkenin eğitim sistemi hakkında bir düşünce
     4. Fri Nov  1 21:20:04 2019: 2 (Σ 8) from otto_diesel (Trust list) (history) for Ligtv izleyemeyenler baksın!
     3. Thu Jul 25 17:09:40 2019: 4 (Σ 6) from Rebelwamp (Trust list) (history) for Bounty managerlere hakkınızı yedirmeyin arkadaşlar.
     2. Tue Jul 31 13:00:42 2018: 1 (Σ 2) from hasyurt Banned! (history) for Re: 🔥🔥 Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı 🔥🔥
     1. Wed Feb 28 18:33:48 2018: 1 (Σ 1) from hisarardi (history) for Re: Bitcoin Zengin Eder mi?