Merit sent by xzone from January 24, 2018 until December 06, 2019 | BBCode for Bitcointalk


    10. Fri Nov 29 19:40:59 2019: 1 (Σ 10) to lossnet (Trust list) (history) for [Grafik] Uyuyan BTC Cüzdanları (Hareketsiz Cüzdanlarda Neler Var?)
     9. Fri Nov 22 20:49:27 2019: 1 (Σ 9) to Kalemder (Trust list) (history) for Re: 10th anniversary art contest
     8. Fri Nov 22 20:48:29 2019: 1 (Σ 8) to otto_diesel (Trust list) (history) for Re: 10th anniversary art contest
     7. Wed Nov 13 16:57:28 2019: 1 (Σ 7) to dannybrown (Trust list) (history) for Re: 10th anniversary art contest
     6. Sun Jul 22 21:48:19 2018: 1 (Σ 6) to Vispilio (Trust list) (history) for HitBTC, MTC'ye (Docademic) Delist'i Çekti
     5. Fri Jan 26 14:30:17 2018: 1 (Σ 5) to Baltazaar (history) for Forumda Merit | Detay İsteyenlere
     4. Fri Jan 26 14:28:09 2018: 1 (Σ 4) to ingiltere (Trust list) (history) for Re: Merit Sistemi
     3. Fri Jan 26 14:27:56 2018: 1 (Σ 3) to Matthias9515 (Trust list) (history) for Re: Merit Sistemi
     2. Thu Jan 25 10:19:47 2018: 1 (Σ 2) to MorpheWQ (Trust list) (history) for Re: Merit Sistemi
     1. Thu Jan 25 10:18:23 2018: 1 (Σ 1) to EFS (Trust list) (history) for Merit Sistemi



Merit received by xzone from January 24, 2018 until December 06, 2019 | BBCode for Bitcointalk


    40. Mon Dec  2 18:07:29 2019: 1 (Σ 98) from dannybrown (Trust list) (history) for Re: Binance'de Listelenmiş Olan Düşük Satoshili Coin ve Tokenler
    39. Sun Dec  1 14:58:28 2019: 1 (Σ 97) from lossnet (Trust list) (history) for Re: [Grafik] Uyuyan BTC Cüzdanları (Hareketsiz Cüzdanlarda Neler Var?)
    38. Fri Nov 29 04:47:59 2019: 2 (Σ 96) from EFS (Trust list) (history) for Re: Haluk Bilginer Emmy Ödülü
    37. Tue Nov 26 20:38:56 2019: 1 (Σ 94) from gumusi (Trust list) (history) for Re: Binance'de Listelenmiş Olan Düşük Satoshili Coin ve Tokenler
    36. Tue Nov 26 14:29:55 2019: 1 (Σ 93) from dannybrown (Trust list) (history) for Re: Bitcointalk Sanat Yarışmasında Ödül Kazananlar 🔥 (Kaynak: theymos) 🔥
    35. Tue Nov 26 12:58:26 2019: 1 (Σ 92) from DdmrDdmr (Trust list) (history) for Re: 10th anniversary art contest
    34. Fri Nov 22 21:05:40 2019: 24 (Σ 91) from theymos (Trust list) (history) for Re: 10th anniversary art contest
    33. Fri Nov 22 20:53:58 2019: 2 (Σ 67) from otto_diesel (Trust list) (history) for Re: 10th anniversary art contest
    32. Fri Nov 22 19:53:03 2019: 3 (Σ 65) from dannybrown (Trust list) (history) for Re: 10th anniversary art contest
    31. Fri Nov 22 19:44:57 2019: 5 (Σ 62) from Matthias9515 (Trust list) (history) for Re: 10th anniversary art contest
    30. Fri Nov 22 19:39:00 2019: 4 (Σ 57) from otto_diesel (Trust list) (history) for Re: 10th anniversary art contest
    29. Fri Nov 22 19:15:25 2019: 10 (Σ 53) from EFS (Trust list) (history) for Re: 10th anniversary art contest
    28. Fri Nov 22 18:59:37 2019: 2 (Σ 43) from Welsh (Trust list) (history) for Re: 10th anniversary art contest
    27. Thu Nov 21 14:07:10 2019: 1 (Σ 41) from dannybrown (Trust list) (history) for Re: dannybrownu kutluyorum
    26. Sat Nov 16 01:16:40 2019: 1 (Σ 40) from Matthias9515 (Trust list) (history) for Re: Sınırsız nafaka kalkıyor
    25. Fri Nov 15 12:53:35 2019: 1 (Σ 39) from Matthias9515 (Trust list) (history) for Re: Atamızı Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz...
    24. Fri Nov 15 01:47:53 2019: 1 (Σ 38) from Matthias9515 (Trust list) (history) for Re: Dondurma reklamına Ahlak sınırlarını aştığı için düzenleme
    23. Sun Nov 10 16:19:21 2019: 1 (Σ 37) from EFS (Trust list) (history) for Re: Atamızı Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz...
    22. Sat Nov  9 19:13:44 2019: 1 (Σ 36) from Matthias9515 (Trust list) (history) for Re: 11 Milyon fidan kampanyası
    21. Sun Nov  3 13:11:45 2019: 1 (Σ 35) from wolwoo (Trust list) (history) for Re: Serbest Sohbet Köşesi
    20. Sat Oct 26 14:00:18 2019: 1 (Σ 34) from trendcoin (Trust list) (history) for Re: Kitap Önerisi Var mı?
    19. Tue Oct 22 22:55:46 2019: 2 (Σ 33) from theymos (Trust list) (history) for Re: 10th anniversary art contest
    18. Fri Oct 18 20:57:33 2019: 1 (Σ 31) from tyz (Trust list) (history) for Re: 10th anniversary art contest
    17. Fri Oct 18 20:40:06 2019: 1 (Σ 30) from JayJuanGee (Trust list) (history) for Re: 10th anniversary art contest
    16. Sat Sep 22 22:35:12 2018: 1 (Σ 29) from Matthias9515 (Trust list) (history) for Re: Hangisi daha güzel? Sol? Orta? Sağ? Tarafını seç! :)
    15. Sat Sep 22 21:32:09 2018: 1 (Σ 28) from BitcoinTurk (Trust list) (history) for Re: JR. member rütbesini kaybedenler kulübü
    14. Sat Jun  2 23:36:57 2018: 1 (Σ 27) from bobita (Trust list) (history) for Helbiz Token Giveaway Dolandırıcılığı
    13. Wed May  2 16:45:30 2018: 1 (Σ 26) from catapult (history) for IDEX Kullanım Kılavuzu
    12. Fri Apr 27 17:52:36 2018: 1 (Σ 25) from LGD2Business (history) for Re: nerf bağımlılığı
    11. Thu Apr 19 12:04:00 2018: 1 (Σ 24) from mhanbostanci (Trust list) (history) for IDEX Kullanım Kılavuzu
    10. Thu Apr  5 14:06:22 2018: 1 (Σ 23) from bigbooss (history) for IDEX Kullanım Kılavuzu
     9. Sun Apr  1 19:57:15 2018: 2 (Σ 22) from EFS (Trust list) (history) for Yeni Rank Sistemi
     8. Wed Mar  7 14:03:37 2018: 1 (Σ 20) from marpaci Banned! (history) for IDEX Kullanım Kılavuzu
     7. Mon Feb 26 12:58:17 2018: 2 (Σ 19) from smiletyson (history) for IDEX Kullanım Kılavuzu
     6. Wed Feb 21 10:36:09 2018: 1 (Σ 17) from hollandalibaykus (history) for IDEX Kullanım Kılavuzu
     5. Mon Feb 19 17:03:54 2018: 10 (Σ 16) from EFS (Trust list) (history) for IDEX Kullanım Kılavuzu
     4. Sun Feb 18 19:51:07 2018: 2 (Σ 6) from ingiltere (Trust list) (history) for Tostcu Erol'un Bitcoin ile Ödeme Almaya Başlama Düşüncesi
     3. Mon Jan 29 10:20:42 2018: 2 (Σ 4) from EFS (Trust list) (history) for Emin Çapa "Kripto Paralar" Programı
     2. Thu Jan 25 10:29:07 2018: 1 (Σ 2) from EFS (Trust list) (history) for Re: Merit Sistemi ve Junior Üyelikler
     1. Thu Jan 25 09:49:01 2018: 1 (Σ 1) from EFS (Trust list) (history) for Re: Merit Sistemi