Merit sent by yussuf89 (Trust list) from January 24, 2018 until August 16, 2019 | BBCode for Bitcointalk


Thu Jul 18 17:17:32 2019: 3 to mrtersiyer (history) for Kripto Para Borsası Kaynak Kodları
Sat Jun 22 15:49:07 2019: 2 to trendcoin (Trust list) (history) for BitcoinTalk Hesap Kurtarma Süreci Rehberi ve Gereksinimleri
Fri Jun 21 17:40:13 2019: 1 to Cryptorianx (Trust list) (history) for Teknik Analizin Babası: Charles Dow & Dow Kuramı (Detaylı bir yazı)
Fri Jun 21 17:38:11 2019: 1 to Quite (history) for Mesaj İmzalama - Hacklenen veya Çalınan Hesapları Kurtarma Süreçleri
Tue Jun 18 13:43:48 2019: 1 to Matthias9515 (Trust list) (history) for [Karıştırıcılar] 2019 Bitcoin Mixer listesi
Tue Jun 18 13:43:11 2019: 1 to Kalemder (Trust list) (history) for Facebook'un Kripto Parası: Libra
Sun Jun 16 12:44:40 2019: 1 to XEL-project (history) for XEL - The Codable Decentralized Supercomputer - XEL.ORG
Sat Jun 15 20:00:37 2019: 2 to Cryptorianx (Trust list) (history) for Davranışsal Finans (İnceleme Yazısı)
Fri Jun  7 17:32:05 2019: 2 to nightundertaker (history) for Bu popüler kişileri iyi tanıyın, kripto para piyasasında sakın dolandırılmayın.
Mon Jun  3 00:42:20 2019: 1 to MorpheWQ (Trust list) (history) for Re: Primedice ve tüm gerçekler / Game of Dices: S02E02
Sat Apr 20 15:00:29 2019: 1 to realpseudozach (history) for Re: Önemli Olan Bitcoin Değil Blockchain’dir Zırvası
Wed Jan 16 15:10:47 2019: 1 to xc (history) for Re: Pizza for bitcoins?
Wed Dec 26 21:44:35 2018: 1 to PHI1618 (Trust list) (history) for REHBER: Trezor Model T incelemesi, kullanım rehberi, detaylar, sorular, cevaplar
Wed Dec 26 21:44:10 2018: 1 to BitcoinTurk (Trust list) (history) for Analiz - Bitcointalk Hesapları - Kayıt Dönemleri ve Son Aktiflikleri (Detaylı!)
Thu Dec  6 13:41:40 2018: 1 to satoshi (Trust list) (history) for Re: Version 0.3.13, please upgrade
Thu Nov 22 15:46:24 2018: 1 to elturco (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Sun Nov 18 16:16:35 2018: 1 to Kalemder (Trust list) (history) for Asıl Sanal Paralar: Dolar, Euro, Sterlin! Gerçek Para: Altın, Bitcoin, Ethereum
Sun Nov 18 16:13:44 2018: 1 to Evil-Knievel (Trust list) (history) for Re: [ANN] [XEL] :: XEL - The Decentralized Supercomputer ::
Fri Nov 16 16:44:19 2018: 1 to cryptobaro (Trust list) (history) for Biraz da İngilizcemizi Geliştirelim, Yaygın Kısaltmaları Öğrenelim
Fri Nov 16 16:43:33 2018: 4 to vycl87 (history) for Forum Kuralları (Resmi Değildir) [Türkçe Çeviri]
Sat Jun 30 11:32:31 2018: 5 to mugt (history) for Re: Bitcoin; Algoritma Üzerine Yöntemler
Sun Jun  3 21:47:29 2018: 1 to Baser Banned! (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Mon May 14 13:18:04 2018: 1 to myortvyje Banned! (history) for QUARKCHAIN, nOS, Atonomi Projeleri Kısa Bilgilendirme
Sun May  6 22:02:13 2018: 2 to KriptoGuruTR (Trust list) (history) for [TECRÜBE] Ubuntu Linux Server 18.04 LTS ile Mining
Sat May  5 23:13:19 2018: 1 to digilira (history) for Re: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın
Wed May  2 11:18:28 2018: 1 to borsa yorumcusu (history) for Re: Yerli Borsalar OVİS VEBİTCOİN SİSTEMCOİN
Tue Apr 24 15:52:16 2018: 1 to santinotr (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Fri Apr  6 18:46:29 2018: 1 to EFS (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Wed Apr  4 18:37:42 2018: 1 to bitcamilo (history) for Re: Bitcoin > Blockchain
Fri Mar 30 16:28:08 2018: 1 to bitcamilo (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Fri Mar 30 15:58:24 2018: 1 to Evil-Knievel (Trust list) (history) for Re: [ANN] [XEL] :: Elastic - The Decentralized Supercomputer ::
Thu Mar 29 16:55:33 2018: 1 to Coingump (history) for Short/Long Kontratların BTC'ye Etkisi
Thu Mar 29 16:52:08 2018: 1 to ekiller (Trust list) (history) for Re: Eskiler arkadaşlar Starting Difficulty ne anlama geliyor
Fri Mar 16 16:12:43 2018: 1 to digilira (history) for Re: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın
Tue Mar 13 10:42:51 2018: 1 to hirozaki faraday Banned! (history) for [ICO] neonexchange
Mon Mar  5 20:27:48 2018: 1 to coinbergh Banned! (history) for Kripto Paralar ve Doğal Seçilim Döngüsü
Mon Feb 26 20:02:08 2018: 1 to by rallier (Trust list) (history) for [EĞİTİM] Satoshinin izinde - Bitcoin nedir ve Kullanımı
Sun Feb 25 11:54:07 2018: 1 to coinbergh Banned! (history) for Nobel Ödüllü Psikolog Kahneman'dan Yatırım Performansınızı Yükseltecek Öneriler
Sun Feb 25 11:34:52 2018: 1 to coinbergh Banned! (history) for Beynimizin Çalışma Prensibi... Sistem 1 ve Sistem 2 Nedir? Görevleri Nelerdir?
Sat Feb 24 09:40:57 2018: 2 to by rallier (Trust list) (history) for Arka Kapı Dergisi
Thu Feb 22 16:23:15 2018: 1 to taner32 (history) for Re: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu
Mon Feb 19 00:26:46 2018: 4 to EFS (Trust list) (history) for Merit Sistemi
Sun Feb 18 23:50:26 2018: 2 to coinbergh Banned! (history) for Yatırımın Psikolojik Yönü
Sun Feb 18 11:58:53 2018: 2 to Evil-Knievel (Trust list) (history) for Re: [ANN] [XEL] :: Elastic - The Decentralized Supercomputer ::
Thu Feb 15 16:11:50 2018: 1 to AlyattesLydia (Trust list) (history) for En az %50 Zarar Ettiğiniz Coin Listesi[Cazip Alım Fırsatları]
Mon Feb 12 19:51:36 2018: 2 to karmenali Banned! (history) for Re: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu
Mon Feb 12 12:17:38 2018: 1 to srknbyr (Trust list) (history) for Re: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu
Sun Feb 11 13:47:22 2018: 2 to BitcoinTurk (Trust list) (history) for Stake Nedir? Nasıl Hesaplanır? [Detaylı Anlatım]
Sun Feb 11 12:49:21 2018: 2 to Matthias9515 (Trust list) (history) for Kriptopara piyasasında tahmin ve analiz araçları, organik ve inorganik yükseliş
Sun Feb 11 12:43:59 2018: 2 to suram (history) for My Ether Wallet hack'lenebilir, phishing olabilir Benim Çözümüm
Fri Feb  9 18:44:53 2018: 1 to Nomad88 (history) for 7 dakikada Bitcoin
Fri Feb  9 15:22:27 2018: 1 to karmenali Banned! (history) for Re: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu
Fri Feb  9 15:16:24 2018: 2 to J-hoon (history) for Yatırım Disiplini Geliştirme
Fri Feb  9 15:05:58 2018: 2 to ophyrim (Trust list) (history) for Güncel 🔴🔴🔴 ÖDÜL KAMPANYALARI 🔴🔴🔴 01.02.2018-01.03.2018 - 65 Kampanya
Thu Feb  8 18:13:03 2018: 2 to bobita (Trust list) (history) for Sakin olun..Bitcoin konusunda yaşananlar kontrolsüz gerçekleşmiyor
Tue Feb  6 10:41:22 2018: 2 to eucalyptus (history) for Balon Patladı mı? Bitcoin Bitti mi? Battık mı?
Mon Feb  5 19:16:37 2018: 1 to MorpheWQ (Trust list) (history) for Re: Zararın Sınırına Geldim Çıkayım mı?
Mon Feb  5 19:04:15 2018: 1 to petahashminer (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Sat Feb  3 21:08:12 2018: 1 to MorpheWQ (Trust list) (history) for Re: FORUMA Onaylı Üyelik Gelsin Diyenler ?
Tue Jan 30 18:31:51 2018: 1 to Looden Banned! (history) for Re: Seed'i Bul, 500 Waves Kazan! (Waves Community Yarışması)
Fri Jan 26 13:07:51 2018: 1 to by rallier (Trust list) (history) for Merit Bağış Alanı - Unofficial
Thu Jan 25 14:58:40 2018: 10 to EFS (Trust list) (history) for Merit Sistemi



Merit received by yussuf89 (Trust list) from January 24, 2018 until August 16, 2019 | BBCode for Bitcointalk


Sat Nov  3 21:34:31 2018: 3 from miyav (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Tue Oct 16 15:42:11 2018: 8 from EFS (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Fri May  4 23:03:20 2018: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın
Fri May  4 00:41:11 2018: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: BTCTurk.com Ana Konu
Sat Apr 28 14:44:27 2018: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Thu Apr 12 00:03:44 2018: 2 from EFS (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Thu Apr  5 00:07:10 2018: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: Merit Sistemi ve Çıldırtan Türk'ler...
Sun Apr  1 19:51:38 2018: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: bitcointalk.org'da yeni derecelendirme sistemi
Sat Mar 31 00:24:17 2018: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Mon Mar 12 07:55:49 2018: 1 from designerusa (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Fri Feb 23 00:06:36 2018: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Tue Feb 13 07:23:41 2018: 1 from dadas15 (history) for Re: İmzaya Reklam Alarak Para Kazanma Olayı Nedir
Fri Feb  9 23:11:45 2018: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: İmzaya Reklam Alarak Para Kazanma Olayı Nedir
Tue Feb  6 00:45:12 2018: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Mon Feb  5 17:59:22 2018: 1 from petahashminer (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Mon Feb  5 14:40:12 2018: 2 from EFS (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Fri Jan 26 12:51:55 2018: 1 from Dontcry. Banned! (history) for Re: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın
Thu Jan 25 18:11:20 2018: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın