Merit sent by goraset (Trust list) from January 24, 2018 until August 16, 2019 | BBCode for Bitcointalk


Thu May 16 08:59:05 2019: 1 to AppliedOptimal (history) for Form Fills using Lastpass, workaround for their March update
Mon Nov 12 16:26:11 2018: 1 to brciso135246 Banned! (history) for Re: Reddit Bitcoinle Ödemeyi Geri Getiriyor, Ethereum ve Litecoin Sırada
Mon Sep 17 13:58:00 2018: 1 to dutturu Banned! (history) for Blockchain Teknolojisinin Gerçek Dünyada Kullanım Şekilleri
Mon Sep 17 12:54:01 2018: 1 to criptocash Banned! (history) for Cube Chain : Geliştirlmiş Blockchain Sistem
Mon Sep 17 12:52:32 2018: 1 to exturudere (history) for Ücretsiz Eos Cüzdanı Açma Yöntemi
Tue Jun  5 08:41:41 2018: 3 to waybesuricata (history) for Bountyhive Sitesi Hakkında Bilgi
Fri May 25 20:31:22 2018: 1 to Matthias9515 (Trust list) (history) for 1 yıllık Bitcointalk stalk günlüğüm
Thu May  3 22:11:12 2018: 2 to ColorlessK (Trust list) (history) for [ANN]Digitize Coin - Convert loose change and cash to Cryptocurrency. Instantly.
Thu May  3 22:10:21 2018: 2 to ColorlessK (Trust list) (history) for [ANN][ICO] Bitrust - Easy to Use Cryptocurrency Insurance Platform [@BOUNTYHIVE]
Thu May  3 22:09:30 2018: 3 to ColorlessK (Trust list) (history) for [ANN][ICO]Forever Has Fallen - Blockchain gamification using transmedia
Thu May  3 22:09:27 2018: 3 to ColorlessK (Trust list) (history) for [ANN][ICO]Forever Has Fallen - Blockchain gamification using transmedia
Mon Mar 12 20:48:26 2018: 1 to tesla80 (history) for Cryptohopper - Paranıza hoplarlar! Gerçek HACK hikayesi
Wed Feb 28 10:20:44 2018: 10 to medlucky (history) for Ethereum'a eşik atlatacak teknoloji yakında geliyor
Thu Feb 22 16:47:51 2018: 10 to criptoturk (Trust list) (history) for deleted post
Wed Feb 21 19:03:10 2018: 10 to vipganyan (Trust list) (history) for 🔥🔥[ANN] KORA - Kapsamlı Finansal Sistemler Altyapısı [BOUNTYHIVE]🔥🔥
Wed Feb 21 19:03:06 2018: 10 to vipganyan (Trust list) (history) for 🔥🔥[ANN] KORA - Kapsamlı Finansal Sistemler Altyapısı [BOUNTYHIVE]🔥🔥
Thu Feb 15 23:59:08 2018: 1 to waybesuricata (history) for Re: Merit Sistemi
Thu Feb 15 15:37:00 2018: 1 to Quickseller (Trust list) (history) for Lauda/TMAN/minifrij/IronMarvel2/owlcatz extortion attempt
Mon Feb 12 08:56:30 2018: 50 to the_doctor Banned! (history) for deleted post
Mon Feb 12 08:53:52 2018: 15 to saulzaents Banned! (Trust list) (history) for Merit Yavaş Ciğerimi Söktün..
Sun Feb 11 20:12:56 2018: 10 to Tuesto Banned! (history) for TÜRKİYE' de Bitcoin ile ilgili olumlu düşünceler!!!
Sun Feb 11 18:36:42 2018: 30 to alpsea (Trust list) (history) for Re: Son Düşüşten Alınması Gereken Dersler
Sun Feb 11 18:34:52 2018: 10 to Rahip (Trust list) (history) for Re: Düşüşten önceki en yüksek fiyat / şu anki fiyat oranları
Sun Feb 11 18:32:07 2018: 10 to Bitcocoin (Trust list) (history) for Re: Tamam!!! Anladık Max Supply çok önemli. Peki neden.......
Thu Jan 25 18:24:41 2018: 10 to EFS (Trust list) (history) for Merit Sistemi
Thu Jan 25 18:09:28 2018: 5 to by rallier (Trust list) (history) for Merit Bağış Alanı - Unofficial
Thu Jan 25 18:09:20 2018: 5 to by rallier (Trust list) (history) for Merit Bağış Alanı - Unofficial



Merit received by goraset (Trust list) from January 24, 2018 until August 16, 2019 | BBCode for Bitcointalk


Tue Aug  6 08:57:24 2019: 1 from El-Cezeri (Trust list) (history) for Re: 🧨Snapshoot Duyurusu - Binance Ağustos IEO'su ⏳ Beklentiler ✈️ Soru Cevaplar🙇
Tue Oct 16 15:40:48 2018: 2 from EFS (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Tue Oct  2 11:04:44 2018: 1 from Teos (history) for Re: ETH VS XRP
Thu Sep 27 16:19:42 2018: 1 from teramit (Trust list) (history) for Re: Küçük Yatırımcı Day Trade Günlüğü(0.1 BTC sermaye ile hedef 5 BTC )
Sat Jul 28 14:02:25 2018: 3 from EFS (Trust list) (history) for Re: PARİBUya pok atanlar baksin
Mon Jul  9 18:04:36 2018: 3 from EFS (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Fri May  4 11:19:50 2018: 1 from MorpheWQ (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Fri May  4 00:41:32 2018: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Mon Feb  5 18:48:10 2018: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: Bitcoin Dalgalanma Grafiği ve Balon Dalgalanma Grafiği Karşılaştırma
Fri Jan 26 06:05:38 2018: 1 from wolwoo (Trust list) (history) for Re: Merit Bağış Alanı - Unofficial