Merit sent by srknbyr (Trust list) from January 24, 2018 until August 23, 2019 | BBCode for Bitcointalk


Wed Oct  3 20:12:51 2018: 1 to legaltrk (history) for YENİ! | Ekim Ayı Bounty Kampanyaları Hepsi Bir Arada!
Wed Oct  3 20:12:26 2018: 1 to legaltrk (history) for YENİ! | Ekim Ayı Bounty Kampanyaları Hepsi Bir Arada!
Thu Sep 27 10:35:10 2018: 1 to legaltrk (history) for Scam Projeler ve Kanıtları -- Zaman en kıymetli varlığınızdır. !
Fri Sep 21 21:47:19 2018: 1 to legaltrk (history) for Eylül Ayı Bounty Kampanyaları Hepsi Bir Arada!
Tue Mar 13 06:27:45 2018: 1 to teramit (Trust list) (history) for Merit geldi işimiz zorlaştı
Tue Mar  6 10:25:42 2018: 1 to tesla80 (history) for Cryptohopper - Paranıza hoplarlar! Gerçek HACK hikayesi
Thu Feb 15 20:35:59 2018: 5 to crazy1204 (history) for Re: waves tutanlar(temsili)



Merit received by srknbyr (Trust list) from January 24, 2018 until August 23, 2019 | BBCode for Bitcointalk


Fri May 31 13:29:49 2019: 1 from PHI1618 (Trust list) (history) for Re: Bitcoin Rollback(Binance Hacki ve CZ’nin vazgeçtiği fikir)
Fri May 31 02:09:08 2019: 4 from DarkStar_ (Trust list) (history) for Re: Bitcoin Rollback(Binance Hacki ve CZ’nin vazgeçtiği fikir)
Thu May 23 11:13:38 2019: 1 from onurgozupek (Trust list) (history) for DigiliraPAY - Kripto paralar ile alışveriş yapma imkanı -
Wed May  8 14:56:28 2019: 3 from EFS (Trust list) (history) for Re: Bitcoin Rollback(Binance Hacki ve CZ’nin vazgeçtiği fikir)
Thu May  2 23:41:20 2019: 3 from mhanbostanci (Trust list) (history) for DigiliraPAY - Kripto paralar ile alışveriş yapma imkanı -
Wed May  1 18:19:29 2019: 1 from dannybrown (Trust list) (history) for DigiliraPAY - Kripto paralar ile alışveriş yapma imkanı -
Wed Oct  3 11:11:18 2018: 2 from Zz (Trust list) (history) for "Waves Platform" Hakkında Herşey
Sun Sep 23 15:55:27 2018: 1 from BitcoinTurk (Trust list) (history) for "Waves Platform" Hakkında Herşey
Sat Sep 22 23:03:16 2018: 5 from teramit (Trust list) (history) for "Waves Platform" Hakkında Herşey
Wed May 30 14:31:32 2018: 10 from EFS (Trust list) (history) for "Waves Platform" Hakkında Herşey
Wed Apr 18 14:37:26 2018: 1 from mhanbostanci (Trust list) (history) for Re: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın
Wed Apr 18 13:09:19 2018: 8 from EFS (Trust list) (history) for Re: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın
Tue Mar  6 12:00:36 2018: 3 from onurgozupek (Trust list) (history) for Re: Waves Neden hak ettiği yere gelemiyor ?
Tue Mar  6 08:18:53 2018: 1 from mhanbostanci (Trust list) (history) for Re: Waves Neden hak ettiği yere gelemiyor ?
Wed Feb 21 14:33:49 2018: 1 from mhanbostanci (Trust list) (history) for Re: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın
Sat Feb 17 11:33:30 2018: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: Waves Community Token tutanlara Bitcoin Cash dağıtılacak
Mon Feb 12 17:40:02 2018: 1 from karmenali Banned! (history) for Re: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu
Mon Feb 12 16:05:21 2018: 3 from Egosmaster (history) for Re: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu
Mon Feb 12 15:02:50 2018: 4 from EFS (Trust list) (history) for Re: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın
Mon Feb 12 12:17:38 2018: 1 from yussuf89 (Trust list) (history) for Re: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu
Thu Jan 25 18:11:40 2018: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın