Merit sent by miyav (Trust list) from January 24, 2018 until August 23, 2019 | BBCode for Bitcointalk


Sat Jun 15 20:35:55 2019: 1 to Cryptorianx (Trust list) (history) for Davranışsal Finans (İnceleme Yazısı)
Mon Jun 10 10:53:52 2019: 1 to Matthias9515 (Trust list) (history) for Kripto paralarda en etkili medya analiz yöntemleri
Mon Jun 10 10:53:10 2019: 1 to PHI1618 (Trust list) (history) for Bütün Hardware Wallet İncelemelerim İçin Soru Cevap Konusu
Mon Jun 10 10:49:33 2019: 2 to diyafram8 (history) for Apple Shortcuts Kripto Hesaplama
Mon Jun 10 10:46:34 2019: 2 to mhanbostanci (Trust list) (history) for Re: Son 30 Günlük IP Kayıtları (Bitcointalk)
Tue Apr  2 06:39:51 2019: 3 to Matthias9515 (Trust list) (history) for Re: Seçim Sonuçlarını Nereden Takip Edeceksiniz?
Thu Nov  8 20:51:09 2018: 1 to KriptoGuruTR (Trust list) (history) for [LINUX] CPU Madenciliği Monero
Sun Nov  4 21:32:32 2018: 1 to birkoin (history) for Re: Dolar/TL, 5`in altını görür mü?
Sat Nov  3 21:34:31 2018: 3 to yussuf89 (Trust list) (history) for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Sat Nov  3 05:37:00 2018: 1 to bobita (Trust list) (history) for Yeter artık şu forumu kirlettiğiniz
Thu Oct 25 14:14:27 2018: 1 to PHI1618 (Trust list) (history) for REHBER: "Hd-Kasse" incelemesi, kullanım rehberi, detaylar, sorular, cevaplar
Sat Oct 13 09:50:19 2018: 1 to etkisizeleman (history) for Madencilikte kullanılan işletim sistemleri forum linkleri
Wed Oct  3 13:29:14 2018: 1 to cryptobaro (Trust list) (history) for Biraz da İngilizcemizi Geliştirelim, Yaygın Kısaltmaları Öğrenelim
Sun Sep 23 16:39:05 2018: 1 to hakanbulent (history) for Re: Bitcoin; Algoritma Üzerine Yöntemler
Sat Sep 22 10:56:03 2018: 1 to babayeni (history) for Yeni başlayanların mutlaka bilmesi gerekenler !!! Terimler,Bounty...
Thu Sep 20 21:01:14 2018: 1 to Jupiter_01 (history) for Bitcoin; Algoritma Üzerine Yöntemler
Mon Jun 25 08:51:23 2018: 1 to AlyattesLydia (Trust list) (history) for Kripto yatırım firmalarının, yatırım yaptığı coinler [Önemli]📌
Sat Jun 16 07:13:43 2018: 1 to mugt (history) for Re: Bitcoin; Algoritma Üzerine Yöntemler
Wed May 23 12:08:19 2018: 1 to mstfprcn Banned! (Trust list) (history) for MCT Airdrop - NEON cüzdana coin ekleme
Thu May 17 13:06:04 2018: 1 to kriptokoin (history) for Big Bang Theory'den Bitcoin'e Özel Bölüm
Thu May 10 22:35:51 2018: 1 to MorpheWQ (Trust list) (history) for Re: Hayırlı olsun artık zamlardan bihaber kalacağız
Tue May  8 11:13:36 2018: 1 to KriptoGuruTR (Trust list) (history) for [TECRÜBE] Ubuntu Linux Server 18.04 LTS ile Mining
Tue May  8 11:12:19 2018: 2 to BitcoinTurk (Trust list) (history) for ICO Yatırımları Neden Riskli
Fri Apr 20 23:35:09 2018: 1 to vezirrr (history) for NEO'nun İlk Merkeziyetsiz Borsası Hayata Geçti
Fri Apr 20 23:33:06 2018: 1 to mstfprcn Banned! (Trust list) (history) for NEO icoları takip (30 NEO kaç NEO olacak ? )
Thu Apr 19 10:18:07 2018: 1 to ramsay snow (history) for Re: EFS'ye açık mektup! (ICO-Bounty saçmalıkları-mağduriyetler) Çözüm!
Thu Apr 12 19:56:54 2018: 1 to PHI1618 (Trust list) (history) for Ledger Nano S'in Monero desteği çok yakında!!!
Wed Apr 11 19:38:08 2018: 1 to nekominer (history) for Re: Öğrenme amaçlı madencilik yapılacak oyun bilgisayarına GPU arıyoruz



Merit received by miyav (Trust list) from January 24, 2018 until August 23, 2019 | BBCode for Bitcointalk


Wed Jun 26 01:28:03 2019: 1 from EFS (Trust list) (history) for Re: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu
Tue Jun 11 01:04:21 2019: 3 from Matthias9515 (Trust list) (history) for ▂▃▅▆█ ELECTRUM Bitcoin Cüzdanı - PISHING UYARISI █▆▅▃▂
Thu May 30 16:24:29 2019: 2 from PHI1618 (Trust list) (history) for Re: ▂▃▅▆█ ELECTRUM Bitcoin Cüzdanı - son versiyon : 3.1.3 ✔ █▆▅▃▂
Tue Apr 16 12:19:12 2019: 1 from mhanbostanci (Trust list) (history) for ▂▃▅▆█ ELECTRUM Bitcoin Cüzdanı - son versiyon : 3.2.3 ✔ █▆▅▃▂
Sun Jan  6 03:49:05 2019: 6 from EFS (Trust list) (history) for ▂▃▅▆█ ELECTRUM Bitcoin Cüzdanı - PISHING UYARISI █▆▅▃▂
Tue Jan  1 20:10:45 2019: 1 from Zz (Trust list) (history) for ▂▃▅▆█ ELECTRUM Bitcoin Cüzdanı - PISHING UYARISI █▆▅▃▂
Mon Dec 31 12:40:51 2018: 3 from mhanbostanci (Trust list) (history) for ▂▃▅▆█ ELECTRUM Bitcoin Cüzdanı - PISHING UYARISI █▆▅▃▂
Sun Dec 30 15:43:50 2018: 5 from teramit (Trust list) (history) for ▂▃▅▆█ ELECTRUM Bitcoin Cüzdanı - PISHING UYARISI █▆▅▃▂
Thu Nov  1 08:21:44 2018: 1 from mhanbostanci (Trust list) (history) for Re: Arbitraj Fon - Haftalık %40 kazanç
Fri Sep 21 13:54:07 2018: 10 from EFS (Trust list) (history) for Re: ▂▃▅▆█ ELECTRUM Bitcoin Cüzdanı - son versiyon : 3.1.3 ✔ █▆▅▃▂
Fri Sep 21 13:39:22 2018: 3 from teramit (Trust list) (history) for ▂▃▅▆█ ELECTRUM Bitcoin Cüzdanı - son versiyon : 3.2.3 ✔ █▆▅▃▂
Sun Sep  2 15:33:10 2018: 3 from Zz (Trust list) (history) for Re: Paraciklarim.com - Yepyeni Bir Kripto Para Borsası Deneyimi
Sat Sep  1 13:08:11 2018: 2 from Byakuya Banned! (history) for Re: 🔥[ANN][ICO] Pool Of Stake - Proof of stake blokzincirleri için bir havuz🔥
Thu Jun 28 16:55:01 2018: 2 from Zz (Trust list) (history) for Re: Bitcoini Bitirecek Proje
Thu Jun 28 16:53:17 2018: 3 from Zz (Trust list) (history) for Re: Bitcoin; Algoritma Üzerine Yöntemler
Wed Jun 13 08:47:07 2018: 1 from mhanbostanci (Trust list) (history) for Re: Bitcoini Bitirecek Proje
Wed May 30 13:30:54 2018: 2 from mhanbostanci (Trust list) (history) for Re: Bitcoini Bitirecek Proje
Sun May 27 11:04:52 2018: 1 from mhanbostanci (Trust list) (history) for Re: Ubuntu 18.04 LTS (Bionic Beaver) - Long Term Support
Sun May 20 11:10:31 2018: 2 from Zz (Trust list) (history) for Re: Big Bang Theory'den Bitcoin'e Özel Bölüm
Wed May 16 21:27:57 2018: 1 from mhanbostanci (Trust list) (history) for Re: UNICEF Kripto Para Madenciliği Yaparak Yardım Toplayacak
Wed May  9 14:46:42 2018: 2 from EFS (Trust list) (history) for Re: borsada gunluk al sat öğrenmek için nerden baslamak lazımdır ?
Mon May  7 15:07:30 2018: 2 from mhanbostanci (Trust list) (history) for Re: ▂▃▅▆█ ELECTRUM Bitcoin Cüzdanı - son versiyon : 3.1.3 ✔ █▆▅▃▂
Sun May  6 12:22:16 2018: 1 from mhanbostanci (Trust list) (history) for Re: ▂▃▅▆█ ELECTRUM Bitcoin Cüzdanı - son versiyon : 3.1.3 ✔ █▆▅▃▂
Wed May  2 18:58:28 2018: 2 from teramit (Trust list) (history) for Re: Kimleri takip ediyorsunuz?
Wed Apr 18 22:32:56 2018: 3 from Zz (Trust list) (history) for Re: Masternode için yardım
Wed Apr 18 21:27:28 2018: 4 from Zz (Trust list) (history) for Re: Bitexmar - Yeni cripto para borsası
Mon Apr 16 13:16:09 2018: 1 from mhanbostanci (Trust list) (history) for Re: Web Mining :: Tarayıcınızın güvenliğini test edin!
Tue Apr 10 20:43:32 2018: 1 from mhanbostanci (Trust list) (history) for Bir Asset veya Token ne zaman satılmalı
Tue Apr 10 20:16:50 2018: 3 from Zz (Trust list) (history) for Bir Asset veya Token ne zaman satılmalı