Merit sent by Hovarda (Trust list) from January 24, 2018 until January 17, 2020 | BBCode for Bitcointalk


     8. Wed Jan  8 11:46:45 2020: 1 (Σ 8) to bobita (Trust list) (history) for Re: ETH Fiyatı Ne Olur ?
     7. Wed Jan  8 06:23:41 2020: 1 (Σ 7) to Vispilio (Trust list) (history) for 🍀 [Tercüme] 🍀 Meta, Reputation, Trust gibi konularda Hızlı Çeviri Desteği
     6. Mon Jan  6 09:21:07 2020: 1 (Σ 6) to PHI1618 (Trust list) (history) for Re: Merit alması gereken başlıklar hangileri ?
     5. Mon Dec 30 06:39:40 2019: 1 (Σ 5) to Matthias9515 (Trust list) (history) for Re: Polis özel harekattan garip bir yemin töreni
     4. Wed Dec 11 10:58:23 2019: 1 (Σ 4) to Muhtaixa (Trust list) (history) for Re: Peki ya Kitap? [Öneri-Paylaşım-Değişim Klubü] - E Book - Kitap Hakkında Herşey!
     3. Mon Nov 25 13:22:22 2019: 1 (Σ 3) to adamin1i (history) for Re: Dök İçini..
     2. Tue Nov 19 11:53:03 2019: 1 (Σ 2) to pruzmani (history) for Re: Stellar (XLM) - Keybase kullancıları için AIRDROP yapıyor
     1. Fri Dec  7 11:40:05 2018: 1 (Σ 1) to adamin1i (history) for Re: Panik yok, Sabretmeye devam



Merit received by Hovarda (Trust list) from January 24, 2018 until January 17, 2020 | BBCode for Bitcointalk


    19. Thu Jan 16 16:43:52 2020: 1 (Σ 23) from gospodin (Trust list) (history) for CoinGecko 2019 Raporu
    18. Thu Jan 16 15:34:55 2020: 1 (Σ 22) from forumalacali (Trust list) (history) for CoinGecko 2019 Raporu
    17. Thu Jan 16 15:10:34 2020: 3 (Σ 21) from Matthias9515 (Trust list) (history) for CoinGecko 2019 Raporu
    16. Fri Jan 10 16:58:27 2020: 1 (Σ 18) from teramit (Trust list) (history) for Re: SisteKoin.com saldırıya uğradı mı?
    15. Mon Jan  6 09:22:35 2020: 2 (Σ 17) from Vispilio (Trust list) (history) for Başka Neslin Çocukları
    14. Fri Jan  3 19:20:41 2020: 1 (Σ 15) from bileq (Trust list) (history) for Başka Neslin Çocukları
    13. Sun Dec 15 19:11:42 2019: 1 (Σ 14) from Matthias9515 (Trust list) (history) for Az bilinen muhteşem web siteleri
    12. Sun Dec 15 19:11:27 2019: 1 (Σ 13) from Matthias9515 (Trust list) (history) for Stellar (XLM) - Keybase kullancıları için AIRDROP yapıyor
    11. Sun Dec 15 19:11:21 2019: 1 (Σ 12) from Matthias9515 (Trust list) (history) for Crypto Fiyat Tahmin Sitesi
    10. Sun Dec 15 19:11:12 2019: 1 (Σ 11) from Matthias9515 (Trust list) (history) for Agareum - AGR - Oyun Oynayarak Token Kazanın...
     9. Wed Dec  4 18:54:21 2019: 1 (Σ 10) from huseyin15 (Trust list) (history) for Re: Rüyalarimizdan senaryo
     8. Tue Dec  3 19:19:10 2019: 1 (Σ 9) from bileq (Trust list) (history) for Re: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler )
     7. Tue Nov 26 14:29:45 2019: 1 (Σ 8) from dannybrown (Trust list) (history) for Re: Bitcointalk Sanat Yarışmasında Ödül Kazananlar 🔥 (Kaynak: theymos) 🔥
     6. Tue Nov 19 17:17:09 2019: 2 (Σ 7) from Matthias9515 (Trust list) (history) for Re: Grin'in karizmayı fena çizdiler
     5. Sun Sep 22 02:30:18 2019: 1 (Σ 5) from Vispilio (Trust list) (history) for Stellar (XLM) - Keybase kullancıları için AIRDROP yapıyor
     4. Tue Aug 27 23:41:07 2019: 1 (Σ 4) from Vispilio (Trust list) (history) for Az bilinen muhteşem web siteleri
     3. Thu Oct 18 12:38:53 2018: 1 (Σ 3) from bobita (Trust list) (history) for Re: PAPAZ ' da Serbest kaldığına göre.
     2. Sun Oct 14 23:57:21 2018: 1 (Σ 2) from ekiller (Trust list) (history) for Az bilinen muhteşem web siteleri
     1. Thu Oct  4 08:03:48 2018: 1 (Σ 1) from Jhonkar (history) for Sosyal Medya Bounty takip başlığı bakalım ne kadar kazanacağız :) 301 USD oldu