Merit sent by Dyatrev (Trust list) from January 24, 2018 until January 17, 2020 | BBCode for Bitcointalk


     3. Wed Aug  7 10:13:12 2019: 1 (Σ 8) to Bthd (Trust list) (history) for Bounty - Airdrop listesi Temmuz - Ağustos
     2. Thu Feb 15 21:49:09 2018: 5 (Σ 7) to yaniman (Trust list) (history) for Re: Piyasanın düşmesi
     1. Tue Feb 13 12:11:00 2018: 2 (Σ 2) to yaniman (Trust list) (history) for Re: bitcoin hala çok pahalı



Merit received by Dyatrev (Trust list) from January 24, 2018 until January 17, 2020 | BBCode for Bitcointalk


     7. Sun Dec 15 19:08:23 2019: 1 (Σ 7) from Matthias9515 (Trust list) (history) for Re: SWIPE bounty kampanyası hakkında ...
     6. Sun Nov 10 20:44:06 2019: 1 (Σ 6) from Kalemder (Trust list) (history) for Re: Ne izledim lan ben dedirten filmler ve sizin önerileriniz
     5. Wed Sep 25 22:55:29 2019: 1 (Σ 5) from Vispilio (Trust list) (history) for Re: SWIPE bounty kampanyası hakkında ...
     4. Sat Aug 24 03:39:32 2019: 1 (Σ 4) from Vispilio (Trust list) (history) for Swipe Bounty katılımcıları için çok önemli duyuru
     3. Mon Aug  5 09:35:49 2019: 1 (Σ 3) from polat90 (history) for Swipe Bounty katılımcıları için çok önemli duyuru
     2. Fri Aug  2 22:03:30 2019: 1 (Σ 2) from Lydian (Trust list) (history) for Swipe Bounty katılımcıları için çok önemli duyuru
     1. Thu Jan 25 03:53:07 2018: 1 (Σ 1) from stompix (Trust list) (history) for Re: Merit & new rank requirements