Merit sent by TaliskerDarkStorm from January 24, 2018 until November 08, 2019 | BBCode for Bitcointalk


     8. Thu Oct 31 15:04:07 2019: 1 (Σ 16) to Vispilio (Trust list) (history) for Borsa Tokenları Bu Sene BTC'yi Geçti (October YTD 2019 Sonuçları)
     7. Mon Oct 28 23:09:19 2019: 1 (Σ 15) to Deathwing (Trust list) (history) for Bitcointalk İmza Kampanyaları Listesi - Tartışma - [30 Ekim 2019]
     6. Fri Oct 25 01:58:21 2019: 1 (Σ 14) to Matthias9515 (Trust list) (history) for Re: Ülkemizde toplanan vergi nere gidiyor arkadaş.
     5. Thu Oct 24 11:44:39 2019: 1 (Σ 13) to Vispilio (Trust list) (history) for Re: ETH/USD ve ETH/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
     4. Fri Jun 28 23:03:51 2019: 2 (Σ 12) to intotherain (history) for Re: Vanitysearch ile isme özel Bitcoin SegWit adresi yaratmak | bc1qmatt | 3Matt
     3. Mon Jun  3 21:37:10 2019: 2 (Σ 10) to Halmater (Trust list) (history) for Re: 55 dolarlık telif hakkı başvurusu yaptı, Bitcoin SV’nin değerini 3 milyar dolar
     2. Sat May 26 10:48:48 2018: 5 (Σ 8) to Matthias9515 (Trust list) (history) for 1 yıllık Bitcointalk stalk günlüğüm
     1. Thu Jan 25 00:42:36 2018: 3 (Σ 3) to dogaatac Banned! (Trust list) (history) for Re: Merit Sistemi



Merit received by TaliskerDarkStorm from January 24, 2018 until November 08, 2019 | BBCode for Bitcointalk


     4. Thu Nov  7 13:15:02 2019: 1 (Σ 4) from Kalemder (Trust list) (history) for Re: Forum Jargonu / Kripto Terminolojisi / Blockchain Sözlüğü
     3. Fri Nov  1 22:50:25 2019: 1 (Σ 3) from Vispilio (Trust list) (history) for Re: BlockStack (İlk SEC Onaylı ITO) Merkeziyetsiz İnternet! (Binance Listeliyor)
     2. Thu Oct 31 19:51:17 2019: 1 (Σ 2) from Kalemder (Trust list) (history) for Yüksek stake ödülü veren coinler?
     1. Thu Oct 31 00:59:10 2019: 1 (Σ 1) from Vispilio (Trust list) (history) for Yüksek stake ödülü veren coinler?