Merit sent by cacoin from January 24, 2018 until October 23, 2020 | BBCode for Bitcointalk


     7. Sat Apr 14 14:54:09 2018: 1 (Σ 9) to usakli64 (Trust list) (history) for ✅Kripto Paralara Neden Güvenmeliyiz?✅
     6. Mon Mar 12 00:24:01 2018: 1 (Σ 8) to therealbigcoin (history) for Re: ÇİN DEVLETİ'nin KRİPTOPARALARA ANLAMSIZCA KARŞI OLMASI.
     5. Fri Feb 16 22:53:13 2018: 1 (Σ 7) to AlyattesLydia (Trust list) (history) for ICO Takibi Yapabileceğiniz En İyi ICO SpreadSheets Listesi [Sürekli Güncel]
     4. Thu Feb  1 00:37:18 2018: 1 (Σ 6) to forumevi Banned! (history) for Bir devin doğuşu: Blockchain 3 ve ArcBlock
     3. Wed Jan 31 14:17:46 2018: 1 (Σ 5) to pckoliq (history) for Re: 40Bin TL - Tüm Param - Siz Olasınız ? - Deli Sorulara Yardım Öneresi
     2. Wed Jan 31 13:50:24 2018: 2 (Σ 4) to Killermoney35 (history) for Re: Telcoin (TEL)
     1. Mon Jan 29 16:49:19 2018: 2 (Σ 2) to polat90 (history) for 📌 [ANN]🔥[ICO]🔴 FABRIC TOKEN 🔴 SÜRÜKLE-BIRAK KADAR KOLAY AKILLI SÖZLEŞME 🔥



Merit received by cacoin from January 24, 2018 until October 23, 2020 | BBCode for Bitcointalk


     5. Sat Feb 17 00:25:23 2018: 3 (Σ 12) from zdrovie (history) for Re: Bounty'ler Kazandırıyor mu ?
     4. Tue Jan 30 23:38:00 2018: 2 (Σ 9) from Altcoin Agent (Trust list) (history) for Re: 2018 yılının en iyi ICO tahminleri
     3. Tue Jan 30 23:00:56 2018: 4 (Σ 7) from thefunkybits (history) for Re: 2018 yılının en iyi ICO tahminleri
     2. Sun Jan 28 21:45:57 2018: 1 (Σ 3) from AlyattesLydia (Trust list) (history) for Re: 2018 yılının en iyi ICO tahminleri
     1. Fri Jan 26 22:48:14 2018: 2 (Σ 2) from boestin Banned! (history) for Re: 2018 yılının en iyi ICO tahminleri