Merit sent by batuhantstknn from January 24, 2018 until April 09, 2021 | BBCode for Bitcointalk


     8. Mon May 13 16:01:40 2019: 2 (Σ 11) to janocuk Banned! (history) for Kripto para terimleri, açıklamaları
     7. Sat Oct  6 20:23:00 2018: 1 (Σ 9) to janocuk Banned! (history) for Ethereum wallet coinlerinizin anlık fiyatlarını gösteren site ve uygulamalar
     6. Mon Oct  1 20:10:46 2018: 1 (Σ 8) to Delimelibeli (history) for Re: şuanda tavsiye ettiğiniz imza kampanyası var mı?
     5. Thu Jul 19 19:13:25 2018: 3 (Σ 7) to blokceyin (history) for Re: Alkolizmden nasıl kurtulabilirim?
     4. Tue Jul  3 23:09:16 2018: 1 (Σ 4) to freim Banned! (history) for Re: Merit Bağış Alanı - Unofficial
     3. Mon Jul  2 00:05:11 2018: 1 (Σ 3) to paca08 Banned! (history) for Teknik Analiz ve Önemi
     2. Sun Jul  1 23:53:48 2018: 1 (Σ 2) to paca08 Banned! (history) for Teknik Analiz ve Önemi
     1. Fri May  4 23:41:17 2018: 1 (Σ 1) to oerdogan (history) for [ANN]🔥🔥ALL-STOCKS🔥🔥KÜRESEL STOK PAZARINDA DEVRİM🔥🔥KAR PAYLAŞIMI



Merit received by batuhantstknn from January 24, 2018 until April 09, 2021 | BBCode for Bitcointalk


    19. Wed Mar 31 17:10:37 2021: 1 (Σ 27) from gospodin (Trust list) (history) for Re: Oasis Network Türkçe Yazılım Eğitimi
    18. Tue Mar 30 19:25:05 2021: 1 (Σ 26) from Cacabey_40 (history) for Oasis Network Türkçe Yazılım Eğitimi
    17. Mon Mar 29 16:08:32 2021: 1 (Σ 25) from pagong0x (history) for Oasis Network Türkçe Yazılım Eğitimi
    16. Sun Mar 21 11:18:44 2021: 1 (Σ 24) from Vispilio (Trust list) (history) for Oasis ve Darwinia Partnerlik Açıkladı
    15. Wed Oct 30 20:39:11 2019: 1 (Σ 23) from Vispilio (Trust list) (history) for Re: Waykichain Istanbul Meetup
    14. Wed Sep 26 10:39:07 2018: 3 (Σ 22) from by rallier (Trust list) (history) for Borsalara Giriş Rehberi
    13. Tue Sep  4 14:39:49 2018: 1 (Σ 19) from ekiller (Trust list) (history) for EOS cüzdan nasıl açılır ve onaylanır ?
    12. Sun Jul 29 23:54:41 2018: 1 (Σ 18) from blokceyin (history) for Borsalara Giriş Rehberi
    11. Tue Jul 17 15:35:00 2018: 1 (Σ 17) from oerdogan (history) for Borsalara Giriş Rehberi
    10. Mon Jul  2 04:13:31 2018: 2 (Σ 16) from teramit (Trust list) (history) for Borsalara Giriş Rehberi
     9. Mon Jul  2 00:35:03 2018: 4 (Σ 14) from EFS (Trust list) (history) for Borsalara Giriş Rehberi
     8. Mon Jul  2 00:27:18 2018: 1 (Σ 10) from paca08 Banned! (history) for Re: Merit Bağış Alanı - Unofficial
     7. Sun Jul  1 23:55:00 2018: 2 (Σ 9) from paca08 Banned! (history) for Borsalara Giriş Rehberi
     6. Sat Jun 30 13:54:25 2018: 1 (Σ 7) from Leteravian (Trust list) (history) for Borsalara Giriş Rehberi
     5. Sat Jun  2 03:27:41 2018: 1 (Σ 6) from oerdogan (history) for Re: Docademic (Medical Token Currency [MTC]) - Yılın En İyi Projelerinden
     4. Thu Apr  5 01:38:22 2018: 2 (Σ 5) from _javi_ (history) for Bitcoin Analizi
     3. Tue Mar 27 21:38:42 2018: 1 (Σ 3) from mhanbostanci (Trust list) (history) for Yeni Bir Tehlike Kapıda
     2. Tue Mar 20 01:37:45 2018: 1 (Σ 2) from vezirrr (history) for Yeni Bir Tehlike Kapıda
     1. Sun Mar 18 15:49:31 2018: 1 (Σ 1) from yenivera (history) for Yeni Bir Tehlike Kapıda