Merit sent by primeer from January 24, 2018 until June 18, 2021 | BBCode for Bitcointalk


    19. Wed Jun  9 11:08:16 2021: 1 (Σ 19) to Cleverjunta (history) for Re: Coinlist/Human Protocol
    18. Fri Apr  9 05:30:08 2021: 1 (Σ 18) to Cryptorianx (Trust list) (history) for HOLOCHAIN (Hot) Bilgi Paylaşım & Tartışma Alanı
    17. Tue Mar 16 08:00:28 2021: 1 (Σ 17) to torrentco (Trust list) (history) for Re: İlk NFT satışımı yaptım, 1000$ kazandım!
    16. Mon Mar  8 06:50:05 2021: 1 (Σ 16) to torrentco (Trust list) (history) for Big Data Protocol (BDP)
    15. Sat Aug  4 22:00:21 2018: 1 (Σ 15) to goodsson (history) for Re: QKC (QuarkChain) fiyat tartışma alanı
    14. Tue Jun 26 21:32:15 2018: 1 (Σ 14) to AlyattesLydia (Trust list) (history) for Kripto yatırım firmalarının, yatırım yaptığı coinler [Önemli]📌
    13. Thu Jun  7 18:08:24 2018: 1 (Σ 13) to Leteravian (Trust list) (history) for KYC (Know Your Customer/Müşterini Tanı) Taleplerinde dikkat edilmesi gerekenler
    12. Thu Jun  7 11:00:21 2018: 1 (Σ 12) to WaDa (history) for Binary file (standard input) matches
    11. Fri May  4 07:14:35 2018: 1 (Σ 11) to Rhego Banned! (history) for A dan Z ye Masternode
    10. Wed Apr 18 22:02:19 2018: 1 (Σ 10) to bitkolik Banned! (history) for Re: Verge %32 değer kaybetti - Alım fırsatı mı?
     9. Mon Apr  9 17:24:51 2018: 1 (Σ 9) to WaDa (history) for Binary file (standard input) matches
     8. Mon Apr  9 16:24:30 2018: 1 (Σ 8) to Quite (history) for Scam Coin Projelerine Yatırım Yapmayın!
     7. Fri Apr  6 22:08:05 2018: 1 (Σ 7) to wolwoo (Trust list) (history) for Umudunuzu yitirmeyin
     6. Sat Mar 31 01:06:11 2018: 1 (Σ 6) to myortvyje Banned! (history) for Her Şey Hızla Düşüyordu Birinciliği ETHEREUMa Verdiler
     5. Mon Feb 26 16:37:05 2018: 1 (Σ 5) to polatcelil Banned! (history) for Sosyal Medya [ BOUNTY ] Kampanyaları 24 Kampanya / Detaylı Liste
     4. Mon Feb 26 16:33:26 2018: 1 (Σ 4) to polatcelil Banned! (history) for Sosyal Medya [ BOUNTY ] Kampanyaları 24 Kampanya / Detaylı Liste
     3. Sat Feb 17 02:11:44 2018: 1 (Σ 3) to AlyattesLydia (Trust list) (history) for ICO Takibi Yapabileceğiniz En İyi ICO SpreadSheets Listesi [Sürekli Güncel]
     2. Tue Feb 13 12:33:56 2018: 1 (Σ 2) to Necroface (history) for deleted post
     1. Wed Feb  7 05:44:23 2018: 1 (Σ 1) to devotional Banned! (history) for 1'ay onceki athlere bence tekrar ulasilamayacak



Merit received by primeer from January 24, 2018 until June 18, 2021 | BBCode for Bitcointalk


     6. Tue Mar 16 17:35:14 2021: 1 (Σ 7) from Vispilio (Trust list) (history) for Re: FTX-Alameda-REEF Skandalı
     5. Mon Mar 15 05:40:52 2021: 2 (Σ 6) from EFS (Trust list) (history) for Re: Sürekli İCO, Proje peşinde koşma Yorulmuyor musunuz ?
     4. Tue Mar  9 19:07:47 2021: 1 (Σ 4) from torrentco (Trust list) (history) for Re: Big Data Protocol (BDP)
     3. Mon Aug 27 08:47:55 2018: 1 (Σ 3) from mindrust (Trust list) (history) for Re: Saç baş yolmaya hazır olun.Merkez bankası kripto paralar VIDEO 1dk
     2. Sat Feb 10 00:53:40 2018: 1 (Σ 2) from slmn Banned! (history) for Re: Qtum-Neo-Komodo-Stratis-Waves vs. Tabanlı Ico Takibi
     1. Sun Feb  4 14:02:46 2018: 1 (Σ 1) from AlyattesLydia (Trust list) (history) for Re: 2018 Yılının En İyi ICO Tahminleri [Sürekli Güncel] [Merit Ödüllü]